Metsamaa, metsakinnistu ja metsa müük

Metsa on soovitatav võõrandada koos maaga. Kohustused (maamaks, metsa uuendamine ja järelvalve) ning metsamajandamisest tulenevad kohustused ja riskid kanduvad üle uuele omanikule. Lisaks on omanikule tagastatud metsa müük koos maaga tulumaksuvaba. Raieõiguse võõrandamisel tuleb aga saadav tulu deklareerida, mis tähendab tulumaksu tasumise kohustust.

Metsa, metsamaa ja metsakinnistu müük Mandri-Eestis

Ostame metsa, metsamaad ja metsakinnistuid Mandri-Eestis. Meie jaoks on oluline, et metsa, metsamaa ja metsakinnistute müük oleks metsaomaniku jaoks võimalikult läbipaistev, arusaadav ja kiire. Seetõttu vormistame tehingud Tallinnas ja Tartus hiljemalt kahe päeva jooksul.

Loe lähemalt meie metsa ostmise teenuse kohta.

Küsi hinnapakkumist

Müüme

Kinnistu Vehendis

Müüa järveäärse liivarannaga ja elektri ning piirkondliku veevärgi liitumisega elamumaa sihtotstarbega kinnistud Vehendis. Piirkond on kaunimaid ja populaarsemaid puhkepaiku Võrtsjärve idakaldal. Rand on kohane suplemiseks, surfamiseks ja veemotospordi harrastamiseks, pikniku- ja lõkkeplatsid, võrkpalliplats ja lahtine rannahoone. Naabrust ilmestab maitsekas ristpalkmaja. Kinnistuni tee asfalteeritud. Vaata müügiinfot eraldi veebilehelt!

Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis

Võrtsjärv on Eesti suurim sisejärv. Võrtsjärve vesikonna pindalast (3374 km2) hõlmab järv 270 km2.Keskmise veeseisu korral on veepinna kõrgus 34,6 m ü.m.p., maht 0,75 km3, keskmine sügavus 2,8 m ja suurim sügavus 6 m. Järve idarannik on valdavalt kõrge, mitmes paigas kõrguvad Kesk-Devoni Aruküla lademe punase liivakivi paljandid. Rannu-Jõesuus saab alguse järve ainus väljavool - Suur-Emajõgi. Järve suurimad saared on Tondisaar ja Pähksaar.

Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis
Kinnistu Vehendis

Müüme

Müüa kinnisvaraarendusprojekt Lillemäe Tammel, 250 m Võrtsjärvest, männimets. Läheduses Tamme polder ja väga korralik paadisadam. Tamme polder valmis 1974. aastal. Parandatud maadelt kogunenud liigvett pumbatakse praegugi vajadusel Võrtsjärve. Poldri pumbamaja juures asub 2004. aastal süvendatud kanal, mis on tuntud purjetajate meelispaigana.Detailplaneering 10-le suvilakrundile. Info: katastritunnus: 66601:004:0102